ДП "Шепетівкагаз"

Головним завдання підприємства є газопостачання для всіх категорії населення!

Аварійна служба газу 104!

Гаряча лінія т.4-03-00 Вт. та Чт. з 9:00 по 16:00

MENU
Головна » Дошка оголошень » Головні

Збільшення заборгованості станом на 1 серпня 2019 року
Інформація | 12.08.2019, 10:00

На 1 серпня 2019 року року споживачі газу Шепетівки та Шепетівського району більш ніж у 1,5 рази збільшили заборгованість за використане блакитне паливо, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Відтак, загальний борг сягнув понад 144 млн гривень. Про це повідомляє ДП«Шепетівкагаз» ПАТ«Шепетівкагаз».

"З початку 2019 року ДП «Шепетівкагаз» ПАТ «Шепетівкагаз» уже розіслав 200 письмових повідомлень споживачам-боржникам про припинення газопостачання на суму понад 1 млн. гривень. В порівнянні з 7 місяцями 2018 року, ця цифра зросла в 1,6 раз. Адже в разі непогашення боргу, відповідно до Правил постачання природного газу, після отримання повідомлення, газопостачальна компанія вимушена буде надати відповідне доручення ПрАТ «Шепетівкагаз» на відключення газу та стягнення боргу в судовому порядку. В серпні уже надано 4 доручення на припинення подачі газу клієнту-боржнику на загальну суму 120 тис. гривень. За 7 місяців 2019 року відключено від системи газопостачання 5 боржників на суму 100 тис. гривень, за аналогічний період 2018 року було проведено припинення газу 3 абонентам-боржникам на суму 60 тис. гривень", - йдеться у повідомленні.

Наразі борги у понад 5 тис. гривень мають 1000 Шепетівчан, більше 10 тис. гривень – 17 клієнтів. Крім того, 7 споживачів заборгували колосальні суми: від 30 до 100 тис. гривень.

"Проводячи роз’яснювальну роботу з клієнтами-боржниками та використовуючи усі законні важелі впливу, наша компанія вимушена йти на крайні кроки з надання доручень оператору ГРМ на від’єднання від газу, - інформує керівник ДП «Шепетівкагаз» ПАТ «Шепетівкагаз» Олександр Хоронжук. – Адже чинне законодавство передбачає припинення поставок газу та ініціювання відключення боржника. Крім того, через багатомільйонні борги клієнтів ми не в змозі розрахуватися з "Нафтогазом" та закупити енергоносій на наступні періоди".

У ДП «Шепетівкагаз» ПАТ «Шепетівкагаз» пояснили, що якщо споживач був відключений за борги, то повторне приєднання до системи газопостачання можливе лише за стовідсоткового погашення заборгованості та сплатою усіх витрат, пов’язаних з припиненням-відновленням подачі газу.

Крім того, якщо споживач має борги перед надавачем послуг понад 1 місяць, то, відповідно до законодавства, йому відмовлять в отриманні державної допомоги-субсидії.

 

Додав: dpgazshep | Контактна особа: Хоронжук О.І. E
Переглядів: 338 | Розміщено до: 12.12.2023 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar