ДП "Шепетівкагаз"

Головним завдання підприємства є газопостачання для всіх категорії населення!

Аварійна служба газу 104!

Гаряча лінія т.4-03-00 Вт. та Чт. з 9:00 по 16:00

MENU

Як передавати показання лічильника

Для того, щоб коректно відобразити фактичне споживання природного газу – споживачам міста Шепетівки та Шепетівського району необхідно взяти за правило: щомісячно, станом на 01 число, знімати показання приладів обліку та передавати дані протягом перших днів місяця до свого газового господарства. Лише чіткий облік та самодисципліна дозволять користувачам газу бути впевненими, що сплачуватимуть лише за реально використаний газ. Зручніше за все передавати щомісячні показання, зареєструвавшись в Особистому кабінеті споживача на сайті https://gasolina-online.com/. У випадку відсутності фактичних показань лічильника - обсяги спожитого природного газу розраховує газорозподільне підприємство.

Згідно нових правил, прописаних в Кодексі газорозподільних систем, споживачам газу необхідно зафіксувати показання газового лічильника станом на 1-ше число і передати ці дані газовій компанії з 1-го по 5-те число місяця, наступного за розрахунковим. Зняття показань лічильників проводиться споживачем самостійно, обов’язково станом на 01 число місяця. Щоб зафіксовані дані були враховані при визначенні розміру оплати за газ, показання приладів обліку газу необхідно передати до ПрАТ «Шепетівкагаз» 1,2 або 3 числа.

Від того, наскільки оперативно та достовірно споживачі  щомісячно надаватимуть  дані свого лічильника, - настільки вони коректно та вірно будуть відображені у рахунку-платіжці. Тому в разі ненадання споживачем  інформації щодо контрольних показань лічильника, обсяг використаного газу буде визначений розрахунковим (прогнозованим) способом.

Тож передати показання газового лічильника можна будь-яким зручним способом, зокрема:

  • через Особистий кабінет споживача, попередньо зареєструвавшись на сайті https://gasolina-online.com/;
  • за допомогою IVR, цілодобово, користуючись підказками голосового меню, за телефонами  (03840) 4-24-55, (097) 241 01 35, (098) 785 25 91, (095) 171 52 29.

Показання приладів обліку газу від споживачів приймаються ПрАТ «Шепетівкагаз» щомісячно до 05 числа місяця, наступного за звітним. Однак, беручи до уваги те, що дані обробляються кілька днів, газорозподільні підприємства переконливо просять сповіщати про фактичні обсяги споживання раніше - 1, 2 або 3 числа.

Якщо споживач не надав показання вчасно

Не отримавши вчасно фактичні показання лічильника, обсяги спожитого природного газу розраховує газорозподільне підприємство. Саме на цей обсяг споживачу випишуть рахунок.

 У такому разі газові компанії просять споживача не турбуватися та діяти таким чином:

  • вказати у відривному талоні рахунку показання свого лічильника та дату їх зняття;
  • здійснити оплату згідно з вказаною у рахунку сумою до сплати;
  • наступного місяця вчасно передати фактичні показання лічильника.