ДП "Шепетівкагаз"

Головним завдання підприємства є газопостачання для всіх категорії населення!

Аварійна служба газу 104!

Гаряча лінія т.4-03-00 Вт. та Чт. з 9:00 по 16:00

MENU

  

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

 01 липня 2020 року набирає чинності Постанова  № 572 від 07.04.2021, якою затверджено зміни до Типового договору постачання природного газу. Нова редакція Типового договору та заяви-приєднання до умов Договору постачання природного газу побутовим споживачам - доступні для завантаження нижче.

Типовий договір постачання природного газу (зі змінами)

Заява-приєднання до типового договору (зі змінами)

 

До уваги споживачів природного газу!

 

ДП «Шепетівкагаз» повідомляє, що підписання заяви-приєднання до Договору постачання природного газу не є терміновим. Вона може бути підписана упродовж 2020 року.

Закликаємо споживачів не створювати ажіотажу, не стояти у чергах біля приміщення контактного центру. Ніяких штрафних санкцій до споживачів за невчасне підписання заяви застосовуватися не буде.

А для споживачів природного газу, які проживають у сільській місцевості, прохання звертатися до слюсарів служби експлуатації ПрАТ «Шепетівкагаз», які обслуговують відповідні населені пункти.

Сподіваємось на взаєморозуміння і подальшу співпрацю.

 

Адміністрація.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

 01 липня 2020 року набирає чинності Постанова НКРЕКП № 1080, якою затверджено зміни до Типового договору постачання природного газу. Нова редакція Типового договору та заяви-приєднання до умов Договору постачання природного газу побутовим споживачам - доступні для завантаження нижче.

 

Заява приєднання до умов типового договору постачання природного газу(ВТРАТИЛА ЧИННІСТЬ)

Типовий договір постачання природного газу( ВТРАТИВ ЧИННІСТЬ)

 

 

     Як укласти договір

Побутові споживачі Непобутові споживачі

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 р. № 2500 "Про затвердження Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам"обумовлено, що постачання природного газу побутовому споживачу здійснюється на підставі договору постачання природного газу (далі - Договір). Затверджена форма Договору є типовою та публічною.  Договір не потребує двостороннього підписання.

За відсутності зауважень до персоніфікованих даних у заяві-приєднанні та її змісту побутовий споживач зобов'язаний підписати заяву-приєднання та повернути один її примірник ДП «Шепетівкагаз» ПАТ "Шепетівкагаз". Якщо споживач не повернув постачальнику заяву-приєднання, фактом згоди споживача про приєднання до умов Договору (акцептування заяви-приєднання), є сплачений споживачем рахунок (квитанція) ДП "Шепетівкагаз" ПАТ "Шепетівкагаз" за поставлений природний газ та факт споживання природного газу після офіційного опублікування договору ДП "Шепетівкагаз" ПАТ "Шепетівкагаз" відповідно до вимог "Правил", за умови, що у споживача відсутній інший діючий постачальник.

Тобто, фактом згоди Споживача про приєднання до умов Договору є:

  • підписана та повернута на адресу ДП "Шепетівкагаз" заява-приєднання; 
  • та/або сплачений Вами рахунок (квитанція) ДП "Шепетівкагаз" за поставлений природний газ, починаючи з 01.01.2016 р.;
  • та/або споживання природного газу, починаючи з 01.01.2016 р.

Споживач зобов'язується у місячний строк повідомити ДП "Шепетівкагаз" про зміну будь-якої інформації та даних, зазначених в заяві-приєднанні.

У разі незгоди споживача укладати договір з ДП "Шепетівкагаз», визначеним законодавством суб`єктом ринку природного газу зі спеціальними обов'язками, та за відсутності укладеного в установленому порядку договору постачання природного газу з іншим постачальником, споживач не має права споживати природний газ із газорозподільної системи та має подати до Оператора ГРМ - ПрАТ "Шепетівкагаз" - письмову заяву про припинення розподілу природного газу на його об'єкт.

Нові власники об’єктів (нові споживачі) разом із заявою про укладання договору постачання природного газу пред’являють постачальнику оригінали таких документів:

-документи, якими визначено право власності чи користування на об'єкт (приміщення);

-документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України); для іноземців та осіб без громадянства - національний паспорт або документ, що його замінює), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті, - серія та номер паспорта);

-належним чином оформлена довіреність на представника побутового споживача, уповноваженого представляти його інтереси під час процедури укладання договору на постачання природного газу (за необхідності).

 

На виконання Правил постачання природного газу, затвердженими постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 № 2496 постачання природного газу споживачу здійснюється за договором постачання природного газу, який укладається відповідно до вимог цього розділу, за яким постачальник зобов'язаний поставити споживачу природний газ у необхідних для споживача об’ємах (обсягах), а споживач зобов'язаний своєчасно оплачувати постачальнику вартість природного газу у розмірі, строки та порядку, що визначені договором.

Укладення договору постачання природного газу здійснюється з урахуванням таких вимог:

-споживач має право укласти договір постачання природного газу з будь-яким постачальником за умови відсутності простроченої заборгованості за поставлений природний газ перед діючим постачальником;

-договір постачання природного газу не укладається в разі закупівлі природного газу постачальником на власні потреби з власного обсягу природного газу;

 

-договір постачання природного газу укладається на весь очікуваний обсяг споживання природного газу в розрахунковому періоді, необхідний споживачу, або по його точці комерційного обліку, якій присвоєно окремий EIC-код.

Для укладення договору постачання природного газу споживач має надати постачальнику такі документи:

  • заяву про укладення договору, в якій зазначити свій персональний ЕІС-код та очікувані об’єми (обсяги) споживання природного газу на період дії договору;
  • належним чином завірену копію документа, яким визначено право власності чи користування на об'єкт споживача;
  • копії документів на право укладання договору, які посвідчують статус юридичної особи чи фізичної особи - підприємця та уповноваженої особи на підписання договору, та копію документа про взяття на облік у контролюючих органах;
  • довідку (акт звірки розрахунків) про відсутність простроченої заборгованості споживача за поставлений газ перед діючим постачальником за поставлений природний газ, підписану діючим постачальником (за його наявності).